Praca Białystok

1 - 18 z 95 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

DORADCA KLIENTA OSTATECZNEGO

Firma: EUROPEJSKIE CENTRUM DOCHODZENIA ODSZKODOWAŃ

Gowork.pl

24-11-15

Białystok (podlaskie)

Podstawą naszego działania jest etyka i skutecznośc. W związku z rozowojem firmy poszukujemy osób na stanowisko DORADCA KLIENTA OSTATECZNEGO w miastach: Białystok Opis stanowiska: Doradca jest naszym reprezentantem w terenie. Do jego (...)

Konsultant klienta

Firma: AGENCJA PODRÓŻY INTERTRAVEL

Gowork.pl

24-11-15

Białystok (podlaskie)

kandydatów na stanowisko konsultanta w dziale obsługi klienta. Obowiązki: obsługa klientów (bezpośrednie kontakty, mailowe i telefoniczne); sprzedaż produktów turystycznych; informowanie klientów o nowych ofertach oraz usługach firmy; (...)

24-11-15

Białystok (podlaskie)

SPRZEDAWCA USŁUG PRAWNYCH/AGENT ODSZKODOWAWCZY w CAŁEJ POLSCE.   - możliwość pracy na odległość (brak konieczności pracy w biurze), - elastyczny czas pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie (prowizyjne bądź mieszane), - merytoryczne wsparcie oraz przyjazne warunki (...)

Konsultant Sprzedażowy

Firma: LSP S.A.

Gowork.pl

24-11-15

Białystok (podlaskie)

konieczna aby ciekawie przeżyć życie. Praca w Speak Up to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju. Zespoły naszych pracowników tworzą dynamiczni, aktywni i ambitni ludzie, dla których sukces Klienta jest drogą ich (...)

Partner Biznesowy ds. Sprzedaży Energii

Firma: SanFara Sp. z o. o.

Gowork.pl

23-11-15

Białystok (podlaskie)

Energii Chcesz pracować z najlepszymi? Widzisz potencjał branży energetycznej? Chcesz zbudować atrakcyjne i stabilne źródło dochodów? Dołącz do Nas! DLACZEGO WARTO? Jesteśmy Partnerem firmy RWE Polska SA, jednego z największych (...)

Przedstawiciel Handlowy

Firma: Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gowork.pl

23-11-15

Białystok (podlaskie)

w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.   Dla naszego Klienta  (z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych) (...)

Konsultant ds. rekrutacji

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

23-11-15

Białystok (podlaskie)

o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji Miejsce pracy: Białystok (...)

Telemonter serwisant

Firma: STAFF PARTNERS AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ

Gowork.pl

23-11-15

Białystok

telekomunikacyjnej poszukuje osób na stanowisko:   Telemonter serwisant nr ref. TS/SP miejsce pracy: Białystok Zadania: - wstępna kwalifikacja łączy dla usług multimedialnych, - instalacja usług telekomunikacyjnych, - utrzymanie i konserwacja (...)

22-11-15

Białystok (podlaskie)

POMOCNICZY Wymagania: - motywacja i chęć do pracy - mile widziana dyspozycyjność do pracy od 20.11 - mile widziany status ucznia studenta   Obowiązki: - wykładanie towaru na półki - porządkowanie - przenoszenie towaru   Oferujemy: - (...)

Konsultant Infolinii Przychodzącej

Firma: Wadwicz sp. z o.o.

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

praca z wykorzystaniem nowoczesnych systemów teleinformatycznych przyjaznych dla użytkownika - budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem Wymagania: - wykształcenie minimum średnie ( każdy przedział wiekowy ) - podstawowa znajomość (...)

Reprezentant handlowy

Firma: Partner handlowy Orange Polska

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

internetu (do 100 i 300 mb/s) Orange Polska - raportowanie podejmowanych działań oraz wyników   Oczekiwania:   - doświadczenie na stanowisku samodzielnego handlowca - mile widziane osoby lub zespoły sprzedażowe specjalizujące się w sprzedaży (...)

Koordyntor ds.rozwoju rynku

Firma: ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.   Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku:   Koordynator (...)

"Windykatorka/tor Telefoniczna/ny"

Firma: Marka S.A

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

stałych godzinach 8-16.- atrakcyjny system premiowy- szkolenie i wdrożenie Osoby zainteresowane proszę o przesłanie swojego CV na adres: rekrutacja.windkacja@markasa.pl Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla (...)

Telemarketer(praca w domu)

Firma: BRC

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

pracą jako konsultant ds. sprzedaży powierzchni reklamowych(praca w domu) Wymagania: -Doświadczenie w telemarketingu -Dyspozycyjność w godzinach 8-17 -Dostęp do komputera,internetu -Preferowane osoby komunikatywne,pomysłowe Oferujemy -Atrakcyjne wynagrodzenie (...)

konsultant ds. energii elektrycznej

Firma: Polski Koncern Energetyczny S.A.

Gowork.pl

22-11-15

Białystok (podlaskie)

dla firm, oferując tańszą energię i stabilne warunki współpracy. Do naszego zespołu w Białymstoku/woj. podlaskie poszukujemy: Konsultantów ds. energii elektrycznej. Wartością naszej firmy są ludzie, dlatego wybranym oferujemy: - szkolenie (...)

Pielęgniarka Opieki Dłutogterminowej

Firma: Centrum Medyczne ERKADE

Gowork.pl

20-11-15

Białystok (podlaskie)

do pracy w domu pacjenta na terenie województwa podlaskiego (Białystok, Łomża, Suwałki). Proponujemy pracę w dowolnej formie zatrudnienia. Ze względu na specyfikę pracy istnieje możliwość połączenia pracy w CM ERKADE z pracą u innego (...)

19-11-15

Białystok (podlaskie)

każdym punkcie pomiarowym na terenie Białegostoku pomiar natężenia ruchu będzie realizowany przez 2 dni robocze po 16 godzin w listopadzie w godzinach 6:00-22:00. Możliwość pracy po 8 godzin.   Termin podjęcia współpracy: od 16.11.2015 (...)

Praca przy pomiarach natężenia ruchu drogowego

Firma: EU-Consult Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-11-15

Białystok (podlaskie)

realizacji: 2 dni robocze w listopadzie w godzinach 6:00-22:00.   Zakres obowiązków: - liczenie pojazdów na drogach z podziałem na kategorię - zapisywanie wyników na kartach pomiaru Wymagania: - dyspozycyjność, - sumienność, - (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Białystok

Praca Białystok po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.